Jeptišky pomohly umírajícímu přijít o panictví

2. února 2007 v 15:39 | Blackie |  - Ze světa
Mladému dvaadvacetiletému Nickovi Wallisovi, jenž trpí nevyléčitelnou nemocí, splnili jeptišky jeho poslední přání - přijít o panictví. Pracovnicím hospice Douglas House v Oxfordu se svěřil s přáním mít alespoň jednou před smrtí sex.

Dodal, že doufal, že se mu jednou podaří najít si přítelkyni a mít s ní opravdový, milující vztah, ale jeho nemoc mu to zatím neumožnila a vzhledem k tomu, že se jeho stav horší, také asi už neumožní.
Wallis trpí svalovou dystrofií a postupně mu ochabují všechny svaly. Nemoc se nedá lečit, stav se postupně zhoršuje. Pacient zemře, když začne ochabovat svalstvo vnitřních orgánů.
"Rozhodoval jsem se k tomu dva roky a mluvil jsem o tom jak s rodiči, tak s lidmi, kteří se o mne starají. Nejtěžší bylo svěřit se mámě a tátovi, ale nakonec i oni mne v mém rozhodnutí podpořili, vysvětluje Nick. "Je spousta věcí, které zdraví lidé berou jako samozřejmost, ale já je prostě dělat nemohu. Doufal jsem, že až půjdu na univerzitu, podaří se mi najít si přítelkyni, ale nestalo se to. Tak jsem se rozhodl, že pokud chci sex, budu si to muset zaplatit z mých úspor. Rozhodl jsem se ještě dřív, než jsem o tom začal mluvit s mými blízkými."
Zaměstnankyně hospice se poradily s právníkem, pak s knězem a s doktory, a pak se rozhodly Nickovi pomoct. "V časopise pro postižené jsem našel inzerát jedné sexuální pracovnice. Napřed jsem jí napsal e-mail, a pak jí zavolal," líčí Nick svůj odvážný první krok.
Setkání s prostitutkou se uskutečnilo v domě jeho rodičů v Northhamptonu. "Moji rodiče laskavě na nějakou dobu odešli," dodal Nick. "Nebylo to příliš emocionálně uspokojivé, ale ta paní byla velmi příjemná a měla hodně pochopení. Nevím, jestli chci něco takového opakovat. Radši bych si našel přítelkyni, ale musím být realista."
Zdroj: novinky.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Ehm, co dodat, že? Nutno říct, že mně se při čtení nadpisu vybavila situace dopravní nehody, jakýsi sedmnáctiletý "kluk" se vyboural... Ve vedlejším autě se někam dopravovaly jeptišky.. Mno tak zastavily a onen kluk se jim svěří.. A ony ho toho panictví zbaví... Takže jsem se trošku nestrefila =D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 blog9262 blog9262 | Web | 2. února 2007 v 19:15 | Reagovat

jj u toho nadpisu sem si myslela neco podobnyho ale ze to bylo v nemocnici :D:D:D:D

2 Katty Katty | E-mail | Web | 22. září 2007 v 17:32 | Reagovat

zajimavé..moc hezky blog..

3 georg georg | 17. listopadu 2007 v 3:30 | Reagovat

je mi 22 sem panic nechcete mi s tim taky nekdo pichnout

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama