31.12. 06 - Silvestr

1. ledna 2007 v 16:12 | Blackie |  <Everyday feelings>
Ahoj miláčci =*
Tak jak jste si to včera užili?? Mno já myslela že budu sedět celej den doma nazadku (taky to tak skoro bylo...) ale nakonec mi na ICQ žůža napísala, že se možná s térou stavěj... Naštěstí se stavily /asi kolem půl osmý/, mummy mně propustila, tak jsem na sebe hodili džíny, novou bundičku (khaki ♥) a vyrazily jsme... Něják jsme nevěděli kam, tak jsme šli pořád "za nosem" =D Kolem byli pořád nějáký petardy, a mně bylo krásně.... Jsem fakt ráda, že mně vytáhly!
Tak jsme se tak procházely, a řekly jsme si, že třeba někoho potkáme ve Třemce.. Šli jsme přes hřbitov (mno jó.. ta tma, svíčky..)... Docela děsivý... Kdo by šel na Silvestra na hřbitov?! Tak jsme tam chvíli zůstaly.. Procházeli jsme se a tak.. Pak jsme vyšly druhou stranou, a tam vedle hřbitova bydlí kámoška Adulkaaa - spolužačka... Tak jsme si řekli že se u ní zastavíme, bylo asi kolem čtvrt na devět.. Nebyla doma, jela prá slavit někam do Vysokýho Mýta.. Tak jsme šli zase zpátka přes hřbitov,a pak cestou jakoby ke škole... Tam byli třídní, chtěli jsme se za ní stavit, a popřát pěknej novej rok, ale nakonc nám to bylo divný, o půl devátý k učitelce... I když jinak je v poho. Mno tak jsme šli dál, kolem školy, dolů na "náves". Tam někdo pískal, tak jsem si řekla, že zkusím zapíkat taky.. Nikdy se mi ještě nepovedlo zapískat na prsty.. Zkusila jsem to, a najednou se to povedlo! =D Tak aspoň něco ze včerejšku:)) Mno tak jsme chvíli pískaly a někdo nám odpovídal... Ale holky na prsty neumí, a chtěly to naučit... To bylo samí "Jak tam máš ty jazyk?? Kam dáváš ty prsty? " =D Pak už jsme šli tak něják dom... Rozloučili jsme se na křižovatce, kde se holky odpojily... Jsem fakt ráda, že mně vytáhly... Konečně jsem byla na čerstvým vzduchu. ;-)
Doma jsme koukali na telku, o půlnoci si připily,
naši šli s bráchou spát a já koukala na Eso.. Pak jsem všude pozhasínala, a šla taky chrupkat...
Ráno jsem se něják nemohla probrat, mummy mně sice pořád budila, ale já se probudila a vstávala až za deset 12... K obědu jsem si vzala pstruha od včerejška, šli jsme popřát bábince a dědovi, a ted tady sedím u compíku... Jak jste užívali vy? Kde jste kalili??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 barbarellka barbarellka | Web | 1. ledna 2007 v 18:42 | Reagovat

Jejda, máme to úpe podobně....stejně s těma kámoškama...až na ten hřbtov a pískání :D Ale že byly venku.....souhlasí...Eso...souhlasíí....ráno vstávat ve 12...souhlasí ;D Pa pa

2 Kyelll Kyelll | E-mail | Web | 1. ledna 2007 v 22:10 | Reagovat

Tak u mě je to teda úplně iný ! Do půlnoci sem byl s kamošama u jedné kamošky a pak sme šli do hospody ! Spat sem šel kolem páté !!! A stával sem v jednu hodinu :D

3 angels.tear angels.tear | Web | 3. ledna 2007 v 20:08 | Reagovat

... taky neumim pískat na prsty, jakže se to dělá? :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama